Abidin Uçar İnşaat - Antalya

Abidin Uçar İnşaat

İnşaat Hizmetleri

İnşaat bina, altyapı, endüstriyel sanayi yapıları gibi insan ihtiyaçlarına karşılık gelen, üretime dayalı herçeşit yapının amacına uygun inşa etme sürecidir. İnşaat tipik olarak bilinen bir müşteri için yerinde gerçekleşirken, imalattan imalata farklı olarak, belirlenmiş bir alıcı olmadan benzer ürünlerin seri üretimini gerektirir. İnşaat planlama, tasarım ve finansman ile başlar; ve proje inşa edilene ve kullanıma hazır oluncaya kadar devam eder.

Büyük ölçekli inşaatlar birden fazla bölüm arasında iş birliği gerektirir. Bir mimar veya inşaat mühendisi işi yönetir. Bir tasarım mühendisi veya proje yöneticisi onu denetler. Bir projenin başarılı bir şekilde yürütülmesi için etkili bir planlama şarttır. Söz konusu altyapıyı tasarlama ve yürütmeyle uğraşanlar, imar gereksinimlerini, işin çevresel etkilerini, başarılı çizelgeleme, bütçeleme, şantiye güvenliği, yapı malzemelerinin ulaşılabilirliği ve nakliyesi, lojistik, halka verdikleri rahatsızlıklara kadar tüm detayları düşünmelidirler. İnşaat, belli bir bölgedeki bina, altyapı, havaalanı, baraj gibi geniş anlamda yapı veya yapı çevresinin oluşturulma aşamasıdır. İnşaat aslında pek çok işin aynı anda yürütüldüğü bir süreçtir. Normalde iş , tasarım mühendisi, proje mimarı, inşaat mühendisi, mimar, peyzaj mimarı, iç mimar tarafından denetlenir, ve bütün işler proje yöneticisi tarafından yönetilir.

image
145 +
Tamamlanan Proje
image
6 +
Devam Eden Proje
image

Sizden aldığım dubleks Daireyi çok kaliteli yapmışsınız ellerinize yüreğinize sağlık bir insan bu kadar işini ancak özenerek yapar başarılarınızın devamını diliyorum

Aydın Kanter
CEO, Pro Theme
image

Sizi gerçekten tebrik ediyorum etrafımızdaki diğer inşaatlardan sonradan başlamanıza rağmen onlardan hızlı bir şekilde bitirip iskanımızı teslim ettiniz ve çok kaliteli bi inşaat yaptınız allah yolunuzu açık etsin

Ayşegül Ertan
Manager
image

Çok güzel projeler yapıyorsunuz. Beğenerek takip ediyorum. Ellerinize sağlık.

Mike Hotten
CEO, Brick Consulting
image

Gerçekten işinizi hakkıyla yapmışsınız. Sizden ev aldığım için çok şanslıyım. Yaptığınız işin her detayında alın teri var.

Duygu Akan
CEO, Keen IT Solution

Detaylı bilgi için
bizi arayın!

(123) 222-8888

Katalog

Son projemizin dijital kataloğunu indirip inceleyebilirsiniz

ArabicEnglishFrenchGermanRussianTurkish